Kepi Rodonit

Vizito kete pike turistike

Me shume

Plazhet e Durresit

Vizito plazhet e Durresit

Me shume

Udhetim ne Dubrovnik

Me shume

Vizitoni Shkodren

Me shume

Makina me qera

Me shume

Ofertat e minutes se fundit

Vizite ne Struge, Oher, Pogradec, Dardhe, Voskopoj ...
Koloseu, emri i vërtetë i të cilit është Anfiteat ...
Thethi është destinacioni ideal për pushime aventu ...
Pas një ndalese në Budva dhe shijimit të kafes buz ...
To be visited: Arch of Triumph, Paris Cathedral, w ...

Agjencia turistike, DEA LINES operon për me tepër se 15 vite në tregun turistik shqiptar, duke ofruar shërbime brenda dhe jashtë vendit. E pozicionuar me zyrë kryesore në qytetin e Durresit dhe me degët e saj ne aeroportin ndërkombëtar “Nënë Tereza”, Rinas dhe qytetin e Shkodrës, Agjencia është shndërruar ndër vite në simbolin e kompetencës, seriozitetit dhe besimit të klientit.

Newsletter

Oops.. there don't appear to be any lists for you to subscribe to!

Pagesa Online

Paguani nepermjet PayPal edhe nese nuk keni llogari PayPal. Mund te perdorni karten e kreditit ose debitit per te kryer transaksionin pa krijuar llogari.

Dea imobiliare

Kontakte

Adresa: Bulevardi Epidamn,Lagja 3, Nr 101, Durres Al
Tel: +355 5 2 230386
Mob: +355 69 60 53 395

Please publish modules in offcanvas position.